Kampe, stævner og events

 

DagDatoKl.Aktivitet - hjemmeholdTid - udeholdSpillested/LokaleOmklædning
UGE 8
Lør22-feb10:00Rosenhøj BKTræningKunstgræs - baneleje16
Lør22-feb10:30AIK U13pi 8mHvidovre IFKunstgræs3 - 4
Lør22-feb12:00Badminton natboldTrineHal 1+Hal 21 - 2
Lør22-feb12:00Sierslev FCHårlev BKKunstgræs10 - 9
Lør22-feb14:00SB 1Karise IKKunstgræs8 - 7
Lør22-feb16:00Rosenhøj BKTræningKunstgræs - baneleje16
Søn23-feb09:00DBU Indestævne½ bane 9-16Hal 11 - 4
Søn23-feb10:00Rosenhøj BKTræningKunstgræs - baneleje16
Søn23-feb10:30Rosenhøj BK U16 drBenløse IFKunstgræs16 - 15
Søn23-feb12:00Sierslev FCKorsørKunstgræs14 - 13
UGE 9
Ons26-feb18:15Hårlev BK U13dr 8mPræstø IFKunstgræs
Ons26-feb19:30AIK superveteranerKøge Nord FCKunstgræs
Lør29-feb07:30HundeudstillingSpidshundeklubbenHal 1+Hal 2
Lør29-feb10:30AIK U12pi 8mHaslev FCKunstgræs
Lør29-feb10:30AIK U13dr 8mNæstved IFKunstgræs
Lør29-feb12:00AIK U14drVallensbæk IFKunstgræs
Lør29-feb14:00SB 1AIK 65 Strøby 2Kunstgræs
Lør29-feb16:00AIK U15drBK FrihedenKunstgræs
Søn01-mar10:30Hårlev BK U13dr 8mStore HeddingeKunstgræs
Søn01-mar10:30AIK kvindesenior 8mBK, Vest, RødovreKunstgræs
Søn01-mar12:00AIK U16drFA2000Kunstgræs
UGE 10
Man02-mar10:00GESKunstgræs
Tir03-mar18:15EVIF U13dr 8mKarlelunde IFKunstgræs
Ons04-mar12:30GESKunstgræs
Ons04-mar19:30Karise IKAIK superveteranerKunstgræs
Ons04-mar20:00AIK Kv. senior 8mRøde Stjerne bkBane 2b
Tor05-mar19:30SOSGFMødelokale 2
Fre06-mar18:30AIK U15pi 8mBorup IFKunstgræs
Lør07-mar10:00SFK U11Rungsted-Hørsholm FKHal 1
Lør07-mar10:30Hårlev BK U13dr 8mPræstø IFKunstgræs
Lør07-mar10:30AIK U12dr 8mVemmelev SGIKunstgræs
Lør07-mar11:30SFK U13Benløse FCHal 1
Lør07-mar12:00SB 1Næstved FC 77Kunstgræs
Lør07-mar13:00SFK HerrerJægerspris UFCHal 1
Lør07-mar14:00AIK U14drØrslev GIFKunstgræs
Lør07-mar15:00Motions-stævneDamer 15-19Hal 1
Lør07-mar16:00AIK serie 2NFB sj. serieKunstgræs
Søn08-mar09:00DBU Indestævne½ bane 9-17Hal 1
Søn08-mar10:30AIK U11dr 8mGundsølille SGIFKunstgræs
Søn08-mar10:30AIK kvindesenior 8mHelsingør IFKunstgræs
Søn08-mar12:00SB2Sierslev FCKunstgræs
Søn08-mar14:00Sierslev FCKøge UnionKunstgræs
UGE 11
Man09-mar10:00GESKunstgræs
Tir10-mar18:30AIK FondenBestyrelsesmødeMøde 2
Ons11-mar13:00GESKunstgræs
Ons11-mar18:30SOSMette LindorffMøde 2
Ons11-mar19:30AIK superveteranerKøge BKKunstgræs
Fre13-mar15:00Leje af ½-bane sæt 600,-Karise IK - Jens Lyngholm
Lør14-mar09:00DBU IndestævneHåndbold 9-18Hal 1
Lør14-mar09:00AIK U11dr 8mHerfølge BKKunstgræs
Lør14-mar10:30AIK U12dr 8mHerfølge BKKunstgræs
Lør14-mar10:30AIK U13dr 8mB.73, SlagelseKunstgræs
Lør14-mar12:00AIK U15drKøge BKKunstgræs
Lør14-mar14:00Hellested IFKværkeby IFKunstgræs
Søn15-mar10:30AIK U11dr 8mRB 1906Kunstgræs
Søn15-mar10:30AIK U13pi 8mFC BellaKunstgræs
Søn15-mar12:00AIK U14drRønnede IFKunstgræs
Søn15-mar14:00Sierslev FCSkensved IFKunstgræs
UGE 12
Man16-mar10:00GESKunstgræs
Ons18-mar13:00GESKunstgræs
Lør21-mar10:00SFK U11Vanløse/FrederiksbergHal 1
Lør21-mar10:30AIK U12dr 8mAIK 65 StrøbyKunstgræs
Lør21-mar10:30AIK U12pi 8mKøge BKKunstgræs
Lør21-mar11:30SFK U13Rungsted-Hørsholm FKHal 1
Lør21-mar12:00AIK U14drGreve FodboldKunstgræs
Lør21-mar14:00SB 1Nyråd/LangebækKunstgræs
Lør21-mar16:00Hellested IFTerslev IFKunstgræs
Søn22-mar08:00Floorball stævneKidzliga + Motion 8-18Hal 1
Søn22-mar14:00Sierlsev FCNyråd-LangebækKunstgræs
UGE 13
Man23-feb10:00GESKunstgræs
Ons25-mar13:00GESKunstgræs
Tor26-mar19:00Foredrag P. MygindStrøbyskolenHal 1
Lør28-mar10:00SFK U11Hvidovre AttackHal 1
Lør28-mar11:30SFK U13Hvidovre AttackHal 1
Lør28-mar12:00SB 2Karise IKKunstgræs
Lør28-mar14:00SB 1GanløseKunstgræs
Lør28-mar16:00Hellested IFEVIFKunstgræs
Søn29-mar07:00AIK GymnastikOpvisning 2020Hal 1+Hal 2+Zumba
UGE 14
Man30-mar10:00GESKunstgræs
Lør04-apr10:00SFK U13Rødovre FGCHal 1
Lør04-apr11:30SFK U11Helsingør FtHal 1
Søn05-apr09:00LoppemarkedSOS - TrineHal 1
UGE 16
Ons15-apr18:00AIK FondenBestyrelsesmødeMøde 2
Fre17-apr17:00Floorball Cupkl. 17-22Hal 1+Hal 2
UGE 17
Lør25-apr08:00HundeudstillingRRB + generalforsamlingHal 1+Møde 2
Ons28-apr07:00NaturfagsmaratonMorten 51928840Hal 1
Lør02-maj09:00Sydstevns BadmintonUngdomsstævneHal 1+Hal 2
Søn03-maj09:00Sydstevns BadmintonUngdomsstævneHal 1+Hal 2
UGE 18
Fre15-maj07:00Dagplejens dag 2020ChristaHal 2+Zumba
UGE 35
Lør29-aug08:00Hundeudstilling+ aftensmadBane 3 el. Hal 1
Søn30-aug08:00Hundeudstilling+ aftensmadBane 3 el. Hal 1
UGE 38
Søn20-sep09:00AIK Badminton 9-17TrineHal 1 + Hal 2
UGE 39
Lør26-sep08:00AIK GymnastikHenrik BPHal 1 + Hal 2
UGE 43
Søn25-okt09:00AIK Badminton 9-17TrineHal 1 + Hal 2
UGE 45
Fre06-nov14:00DARAK KatteudstillingErik SchouHal 1+Hal 2
Lør07-nov08:00DARAK KatteudstillingErik SchouHal 1+Hal 2
Søn08-nov08:00DARAK KatteudstillingErik SchouHal 1+Hal 2
UGE 48
Lør28-nov08:00Myndeklubben i DKHenrik Johansen KochHal 1+Hal 2
Søn29-nov08:00HundeudstillingDSGKHal 1
2021
UGE 6
Lør13-feb09:00AIK Badminton 9-23TrineHal 1 + Hal 2
Søn13-feb07:00AIK Badminton 7-15TrineHal 1 + Hal 2
UGE 11
Lør20-mar08:00HundeudstillingMyndeklubbenHal 1+Hal 2
UGE 35
Søn05-sep08:00HundeudstillingDSGKHal 1
UGE 47
Lør27-nov08:00HundeudstillingMyndeklubbenHal 1+Hal 2