Kampe, stævner og events

 

DagDatoKl.Aktivitet - hjemmeholdTid - udeholdSpillested/LokaleOmklædning
UGE 4
Fre24-jan18:30AIK U15pi 8mB.1973, HerlevKunstgræs
Lør25-jan09:00AIK U11dr 8mIF Frem BjæverskovKunstgræs
Lør25-jan09:00AIK U12 dr 8mKøge Nord FCKunstgræs
Lør25-jan10:30AIK U12dr 8mStore Heddinge BKKunstgræs
Lør25-jan12:30BørnefødselsdagLuise 23387859Hal 2
Søn26-jan10:00Strøby Kvinde CupConnie 10:30-15:00Hal 1
UGE 5
Man27-jan19:15UngdomsskolenHal 2
Ons29-jan19:00Stevns KommuneYasmina - go tur i skovenMøde 1
Ons29-jan19:30AIK superveteranerKarise IKKunstgræs
Tor30-jan18:00SFK U11Benløse FCHal 1
Fre31-jan18:30AIK U15pi 8mHaslev FCKunstgræs
Lør01-feb10:30AIK U13pi 8mVallensbæk IFKunstgræs
Lør01-feb12:00AIK Serie 2Vordingborg IF serie 3Kunstgræs
Søn2-feb10:30AIK U11dr 8mViby IFKunstgræs
Søn2-feb10:30AIK kvindesenior 8mTølløse BKKunstgræs
Søn2-feb12:00AIK U12dr 8mSørø FrejaKunstgræs
Søn2-feb14:00AIK U14drHimmelev-VeddeelevKunstgræs
UGE 6
Man03-feb19:15UngdomsskolenKunstgræs
Tir4-feb18:15EVIF U13dr 8mNAB/NFBKunstgræs
Tir04-feb18:30AIK GymGFMøde 2
Lør08-feb10:00SFK U13Herlev FCHal 1
Lør08-feb11:30SFK HerrerHafnia FCHal 1
Lør08-feb12:00AIK serie 2Køge BK sj. serieKunstgræs
Lør08-feb14:00SB 1VordingborgKunstgræs
Lør08-feb14:00AIK GymDorteH1+H2+Z+M1+M2
Søn09-feb09:00Badminton forældrest.TrineHal 1+Hal 2
Søn09-feb12:00AIK serie 4Karlslunde IF s4Kunstgræs
UGE 7
Lør15-feb12:00BørnefødselsdagGuaHal 2
Lør15-feb12:00AIK serie 2Jyllinge FC serie 3Kunstgræs
Lør15-feb14:00Sierslev FCFC IshøjKunstgræs
Søn15-feb12:00AIK serie 4FC 77 NæstvedKunstgræs
Søn16-feb12:30BørnefødselsdagLindaHal 2
UGE 8
Tir18-feb18:00Fodbold GFCarstenMøde 2
Lør22-feb12:00Badminton natboldTrineHal 1+Hal 2
Lør22-feb12:00Sierslev FCHårlev BKKunstgræs
Lør22-feb14:00SB 1Karise IKKunstgræs
Søn23-feb09:00DBU Indestævne½ bane 9-16Hal 1
Søn23-feb12:00Sierslev FCKorsørKunstgræs
UGE 9
Ons26-feb19:30AIK superveteranerKøge Nord FCKunstgræs
Lør29-feb09:00HundeudstillingSpidshundeklubbenHal 1+Hal 2
Lør29-feb10:30AIK U12pi 8mHaslev FCKunstgræs
Lør29-feb10:30AIK U13dr 8mNæstved IFKunstgræs
Lør29-feb12:00AIK U14drVallensbæk IFKunstgræs
Lør29-feb14:00SB 1AIK 65 Strøby 2Kunstgræs
Lør29-feb16:00AIK U15drBK FrihedenKunstgræs
Søn01-mar10:30AIK U13pi 8mHvidovre IFKunstgræs
Søn01-mar10:30AIK kvindesenior 8mBK, Vest, RødovreKunstgræs
Søn01-mar12:00AIK U16drFA2000Kunstgræs
UGE 10
Tir03-mar18:15EVIF U13dr 8mKarlelunde IFKunstgræs
Ons04-mar19:30Karise IKAIK superveteranerKunstgræs
Ons04-mar20:00AIK Kv. senior 8mRøde Stjerne bkBane 2b
Fre06-mar18:30AIK U15pi 8mBorup IFKunstgræs
Lør07-mar10:00SFK U11Rungsted-Hørsholm FKHal 1
Lør07-mar10:30AIK U12dr 8mVemmelev SGIKunstgræs
Lør07-mar11:30SFK U13Benløse FCHal 1
Lør07-mar12:00SB 1Næstved FC 77Kunstgræs
Lør07-mar13:00SFK HerrerJægerspris UFCHal 1
Lør07-mar14:00AIK U14drØrslev GIFKunstgræs
Lør07-mar15:00Motions-stævneDamer 15-19Hal 1
Lør07-mar16:00AIK serie 2NFB sj. serieKunstgræs
Søn08-mar09:00DBU Indestævne½ bane 9-18Hal 1
Søn08-mar10:30AIK U11dr 8mGundsølille SGIFKunstgræs
Søn08-mar10:30AIK kvindesenior 8mHelsingør IFKunstgræs
Søn08-mar12:00SB2Sierslev FCKunstgræs
Søn089-mar14:00Sierslev FCKøge UnionKunstgræs
UGE 11
Ons11-mar19:30AIK superveteranerKøge BKKunstgræs
Fre13-mar15:00Leje af ½-bane sæt 600,-Karise IK - Jens Lyngholm
Lør14-mar09:00DBU IndestævneHåndbold 9-18Hal 1
Lør14-mar09:00AIK U11dr 8mHerfølge BKKunstgræs
Lør14-mar10:30AIK U12dr 8mHerfølge BKKunstgræs
Lør14-mar10:30AIK U13dr 8mB.73, SlagelseKunstgræs
Lør14-mar12:00AIK U15drKøge BKKunstgræs
Lør14-mar14:00Hellested IFKværkeby IFKunstgræs
Søn15-mar09:00LoppemarkedSOSHal 1
Søn15-mar10:30AIK U11dr 8mRB 1906Kunstgræs
Søn15-mar10:30AIK U13pi 8mFC BellaKunstgræs
Søn15-mar12:00AIK U14drRønnede IFKunstgræs
Søn15-mar14:00Sierslev FCAIK serie 5Kunstgræs
UGE 12
Lør21-mar10:00SFK U11Vanløse/FrederiksbergHal 1
Lør21-mar10:30AIK U12dr 8mAIK 65 StrøbyKunstgræs
Lør21-mar10:30AIK U12pi 8mKøge BKKunstgræs
Lør21-mar11:30SFK U13Rungsted-Hørsholm FKHal 1
Lør21-mar12:00AIK U14drGreve FodboldKunstgræs
Lør21-mar14:00SB 1Nyråd/LangebækKunstgræs
Lør21-mar16:00Hellested IFTerslev IFKunstgræs
Søn22-mar08:00Floorball stævneKidzliga + Motion 8-18Hal 1
Søn22-mar12:00AIK U16drJægersborg BKKunstgræs
Søn22-mar14:00Sierlsev FCNyråd-LangebækKunstgræs
UGE 13
Tor26-mar19:00Foredrag P. MygindStrøbyskolenHal 1
Lør28-mar10:00SFK U11Hvidovre AttackHal 1
Lør28-mar11:30SFK U13Hvidovre AttackHal 1
Lør28-mar12:00SB 2Karise IKKunstgræs
Lør28-mar14:00SB 1GanløseKunstgræs
Lør28-mar16:00Hellested IFEVIFKunstgræs
Søn29-mar07:00AIK GymnastikOpvisning 2020Hal 1+Hal 2+Zumba
UGE 14
Lør04-apr10:00SFK U13Rødovre FGCHal 1
Lør04-apr11:30SFK U11Helsingør FtHal 1
Søn05-apr09:00LoppemarkedSOS - TrineHal 1
UGE 16
Fre17-apr17:00Floorball Cupkl. 17-22Hal 1+Hal 2
UGE 17
Lør25-apr08:00Hundeudstilling+ generalforsamlingHal 1+Møde 2
Ons28-apr07:00NaturfagsmaratonMorten 51928840Hal 1
Lør02-maj09:00Sydstevns BadmintonUngdomsstævneHal 1+Hal 2
Søn03-maj09:00Sydstevns BadmintonUngdomsstævneHal 1+Hal 2
UGE 18
Fre15-maj07:00Dagplejens dag 2020ChristaHal 2+Zumba
UGE 35
Lør29-aug08:00Hundeudstilling+ aftensmadBane 3 el. Hal 1
Søn30-aug08:00Hundeudstilling+ aftensmadBane 3 el. Hal 1
UGE 45
Fre06-nov14:00DARAK KatteudstillingErik SchouHal 1+Hal 2
Lør07-nov08:00DARAK KatteudstillingErik SchouHal 1+Hal 2
Søn08-nov08:00DARAK KatteudstillingErik SchouHal 1+Hal 2
UGE 48
Lør28-nov08:00Myndeklubben i DKHenrik Johansen KochHal 1+Hal 2